Номінації хореографії

— STREET DANCE — jazz-funk, jazz-pop, waacking, vogueing, locking, popping, bboying/bgirling (breaking), house dance, party dances, krumping, stepping, stomp, dancehall, flexing, turfing, chicago footwork, Baltimoore та інші.

— HIP-HOP DANCE — hip-hop dance.

— CONTEMPORARY DANCE — contemporary з його розмаїттям технік і експериментальних форм.

— JAZZ/ MODERN — modern, jazz modern, lyrical jazz, broadway jazz, afro jazz, charleston, lindy hop, swing, boogie woogie та інші.

— CLASSIC DANCE— класичний танець.

— DANCE SHOW – в цій номінації немає ніяких обмежень в стилях танцю та вікових категоріях (mix-змішана вікова категорія) та інших видах мистецтва. Ви можете використовувати реквізит, неординарні костюми, лексику hiphop, contemporary, jazz / modern та інших стилів танцю одночасно або окремо, на ваш розсуд. Ваша фантазія і талант — ось від чого потрібно відштовхуватися.

— CHOREOGRAPHY — це симбіоз багатьох сучасних танцювальних напрямків — від Hip-hop до Experimental, власна хореографія на основі використання музикальності, пластики, швидкості рухів, сили і щільності поєднання стилів та емоційної наповненості.

— FOLKDANCE— народний танець, народна стилізація, східний танець, танці народів світу.

Вікові категорії:

§ Mini – 4-6 років

§ Kids – 7-8 років

§ Children 1 – 9-10 років

§ Children 2 –11-12 років

§ Junior 1 — 13- 14 років

§ Junior 2 — 15- 16 років

§ Adult — від 17років

Вимоги до конкурсантів:

Колектив може представляти більш ніж 1 номер при сплаті додаткового реєстраційного внеску в розмірі 200 грн. з учасника за кожний номер (окрім соло, дуетів та тріо; соло, дуети, тріо сплачують повну вартість).

§ Вхідний квиток для глядачів та супроводжуючих – 100 грн (при купівлі он-лайн, через менеджерів), вдень конкурсу — 150 грн. Керівники зобов’язані повідомити батькам і супроводжуючим, що вхід для глядачів на конкурс платний.